7 5 8 4 9 3 10 2 11 1 12 6 6
· Projekt edukacyjny
· Projekt Młode Bieszczady
· Pilotaż programowania w klasie V a
Innowacja pedagogiczna w kl.V a
Podręczniki 2017/2018
Szkoła podstawowa IV-VII
Gimnazjum klasa II

Zajęcia w szkole podstawowej

Podczas gdy trzecioklasiści z gimnazjum wytężają swe umysły na egzaminach, w szkole podstawowej odbywają się różne zajęcia: matematyczne, przyrodnicze, muzyczne i robotyczne. Uczniowie w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych chętnie rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

· admin dnia kwiecień 19 2018 22:53:27 · Drukuj
Egzamin gimnazjalny 2018 - część humanistyczna

· admin dnia kwiecień 18 2018 16:54:42 · Drukuj
Spotkanie patriotyczne

W dniu 16 IV odbyło się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Valkyria w celu podsumowania międzynarodowego konkursu patriotycznego. Nasza uczennica Roksana Wilczak zajęła w nim III miejsce, natomiast pozostali uczniowie biorący udział otrzymali wiele wyróżnień.
Goście obejrzeli naszą szkołę i z zainteresowaniem oglądali roboty zaprezentowane im przez uczniów w pracowni robotyki.

· admin dnia kwiecień 17 2018 21:42:06 · Drukuj
Podsumowanie tygodnia z robotem - ozobotem

Uczniowie klas I - III oraz IV - VI przez tydzień testowali możliwości "sympatycznego" robota Ozobota. Młodsi kodowali trasy kolorami, wydawali polecenia jazdy szybkiej, wolnej, zawracania, rotacji itp. Starsi uczniowie sami rysowali trasy dla robota lub układali programy tworząc skrypty w aplikacji ozoblocly. Zajęcia z małym robocikiem przyniosły dzieciom wiele korzyści edukacyjnych oraz sprawiły dużo radości.

· admin dnia kwiecień 16 2018 18:45:19 · Drukuj
Informacja dla uczniów IV - VII sp i II gim

Informujemy, że w dniach 18 i 19 kwietnia od godz. 1000 do 1300 w sali robotyki (107 w sp) będą się odbywać zajęcia z programowania.
18.04 (środa) - dla klas IV - VI sp
19.04 (czwartek) - dla klas VII sp i II gimnazjum
Zapisy przyjmuje nauczyciel informatyki L. Lupa.
Liczba miejsc ograniczona.

· admin dnia kwiecień 15 2018 16:00:04 · Drukuj
Festiwal Robotyki w Rymanowie

Uczniowie z naszej szkoły: Miłosz Kocik, Przemek Maślak, Aleks Burshtyk, Patryk Szostak, Monika Waleszczyńska i Sebastian Szczęsny wraz z opiekunem brali udział w Rymanowskim Festiwalu Robotyki, na który otrzymali zaproszenie z Zespołu Szkół Publicznych w Rymanowie.
Młodzi robotycy przygotowali do zaprezentowania na swoim stanowisku 7 robotów, które bardzo podobały się oglądającym. Najwięcej emocji wywoływał robot układający kostkę Rubika oraz robot, który potrafił rysować. Inne roboty to: maszyna, która rozpoznaje szyfr pisany alfabetem Morse'a, syczący wąż, jeżdżący Znap, utrzymujący równowagę Gyroboy, sympatyczny R2-D2.
W Festiwalu prezentowały swoje roboty również szkoły wyższe: Uniwersytet Rzeszowski, WSiZ w Rzeszowie, PWSZ z Krosna i PWSZ z Sanoka, trzy szkoły średnie z Krosna i Rymanowa oraz cztery szkoły podstawowe - z Krosna, Mielca, Rymanowa i Ustrzyk Dolnych.
Lucyna Lupa

· admin dnia kwiecień 12 2018 21:03:00 · Drukuj
Konkurs "Znam swoje ciało"

· admin dnia kwiecień 12 2018 20:32:37 · Drukuj
Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!

Jest nam miło poinformować, że troje uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Wielkanocna", w kategorii klas IV-VII. Są to Martyna Trojnar z kl. V b, Adrian Rymarczyk z kl. VI c i Dominika Zygmunt z kl. VII b. Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki: Maria Nicko, Małgorzata Socha i Ewa Szymanek. Konkurs zorganizowała SP nr 17 w Sosnowcu.

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji: siedemnastka

· admin dnia kwiecień 12 2018 19:21:30 · Drukuj
Ogólnopolski sukces matematyczny Radka!

W dniu 6 kwietnia 2018 r. odbył się w Warszawie finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA.
W finale wśród 150 najlepszych uczniów klas IV -VII z całej Polski, uczestniczył uczeń klasy V c Radosław Cioć. Ceremonia wręczenia nagród miała uroczysty charakter. Finalistów ugościła scena warszawskiego Och – Teatru, na której Radek odebrał brązowy medal.
Gratulujemy sukcesu i życzymy następnych!
Wojciech Kulpiński

· admin dnia kwiecień 09 2018 19:52:05 · Drukuj
Ozobot - filmik

· admin dnia kwiecień 06 2018 21:58:32 · Drukuj
Ozoboty do roboty :)

Dzięki firmie EduSense otrzymaliśmy w czwartek do przetestowania robota Ozobota. Jest to mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Ozobot zabiera dzieci w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów uczniowie programują zadania, które wykonuje robot. Na zajęciach pozalekcyjnych oraz lekcjach testujemy działanie Ozobota, młodsi kodują gotowe trasy specjalnym kolorowym kodem, starsi natomiast sami wytyczają zakodowane trasy robocikowi.
Ozobocik zostanie w naszej szkole do czwartku - zapoznają się z nim przede wszystkim uczniowie kształcenia zintegrowanego.
LL

· admin dnia kwiecień 06 2018 21:48:20 · Drukuj

DO WAKACJI!!! :)
Strona o Japonii
Projekt Młode Bieszczady
Projekt Elektro-nie-śmieci

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.