Podręczniki 2018/2019
Szkoła podstawowa IV-VIII

Bądź bezpieczny na drodze Nauczanie Zintegrowane
„Bądź bezpieczny na drodze-” spotkanie uczniów klas I- III z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.W miesiącu wrześniu uczniowie klas I-III kształcenia zintegrowanego spotkali się z przedstawicielami miejscowej Komendy Powiatowej Policji. Zaproszeni goście przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach w mieście i na wsi.Goście zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa grożące dzieciom podczas zabaw w pobliżu jezdni.Uświadomili potrzebę noszenia elementów odblaskowych.Każda klasa pod okiem wychowawcy odbyła ćwiczenia praktyczne w prawidłowym przechodzeniu przez przejście dla pieszych wyposażone w sygnalizację świetlną i drogę bez sygnalizacji.50 uczniów naszej szkoły wzięło udział w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2009”, którego organizatorem był Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.Ostatnim elementem spotkania był pokaz elementów umundurowania i wyposażenia policjanta, które dzieci mogły przymierzyć i oglądać.

· admin dnia październik 12 2009 18:22:04 · Drukuj
Otrzęsiny klas I gimnazjum

· admin dnia październik 06 2009 20:09:47 · Drukuj
Eko Dyskoteka
30 września odbyła się Eko- dyskoteka dla uczniów klas I- III Gimnazjum. Przedrostek „eko” związany był z tym, że wstęp na dyskotekę można było uiścić w postaci zużytych baterii lub puszek aluminiowych. Dyskoteka została zorganizowana w związku z przystąpieniem szkoły do konkursu „Drugie Życie Elektrośmieci”, a jej celem było zachęcenie do segregacji odpadów oraz zwrócenie uwagi na to, że surowce wtórne mają realną wartość.

· admin dnia październik 06 2009 19:30:54 · Drukuj
I turniej wojewódzki w kategorii młodzik
13.09.2009 r. w Stalowej Woli odbył się I turniej wojewódzki w kategorii młodzik. Jedynym naszym zawodnikiem był Maciek Gołąbski, który przeszedł eliminacje w podokręgu krośnieńskim ( 2 miejsce w podokręgu ). Były to pierwsze tak poważne zawody na których dopiero mieliśmy się uczyć ile jeszcze nam brakuje do najlepszych w Województwie, jak się później okazało w pierwszym pojedynku Maciek wygrał 3:0 w setach z jednym z faworytów turnieju który był rozstawiony z numerem 4. Kolejny pojedynek Maciek również wygrał 3:0 - druga wygrana zapewniała miejsce w pierwszej 16-ce i dała limit na kolejne zawody wojewódzkie ( bez prawa gry w eliminacjach w podokręgu ). W trzecim pojedynku Maciek przegrał 0:3 z chłopakiem który wygrał cały turniej, pojedynek był bardzo zacięty i wyrównany również 3:0 mógłby wygrać Maciek, ponieważ we wszystkich setach miał przewagę punktową dopiero w końcówce setów ją tracił i na przewagach przegrał każdego seta ( I set 16:18 II set 12:14, III set 10:12 ). Po kolejnych pojedynkach Maciek zajął ostatecznie 11 miejsce jest to bardzo duży sukces, choć pozostaje mały niedosyt gdyby udało się wygrać trzeci pojedynek byłoby zapewnione miejsce w pierwszej 6-tce które upoważniało do gry w półfinałach Mistrzostw Polski. Na pewno ten cel będziemy chcieli osiągnąć w następnych turniejach pierwszy z nich już w listopadzie. Oprócz sukcesu Maćka również trzeba wymienić duże poświęcenie Dawida Mantojfla, który jeździ na turnieje z Maćkiem i pomaga mu się rozgrzać przed zawodami.

· admin dnia wrzesień 27 2009 17:46:29 · Drukuj
I WTK Młodzik Kadet Junior
29-30.08.2009 r. w Jedliczu odbyły się turnieje kwalifikacyjne podokręgu Krosno w kategorii
Młodzik, Kadet, Junior, bardzo dobry wynik osiągnał Gołąbski Maciej zajmując 2 miejsce w kategorii młodzik.

· admin dnia wrzesień 15 2009 17:21:11 · Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

· admin dnia wrzesień 01 2009 19:59:12 · Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

· admin dnia czerwiec 19 2009 22:51:46 · Drukuj
Wykaz Podręczników

Wykaz podręczników dla Gimnazjum

Wykaz podręczników dla Szkoły Podstawowej

Nowa podstawa SP(I) i Gim(I)

W związku z nową podstawą programową z wych. fiz. prosimy uczniów klas VI, którzy będą uczęszczać do naszego gimnazjum o zadeklarowanie udziału w zajęciach fakultatywnych z wychowania fizycznego.Propozycje znajdują się w

"Ofercie zajęć"Wydrukowane i podpisane

deklaracje prosimy składać w sekretariacie szkoły do dnia 17 sierpnia 2009r.

· admin dnia czerwiec 14 2009 17:21:31 · Drukuj
Konkurs informatyczny wyniki

· admin dnia czerwiec 13 2009 19:59:26 · Drukuj
Promocja Jedynki - 3 VI 2009
3 VI uczniowie "Jedynki" zaprezentowali swój dorobek artystyczny w ustrzyckim Domu Kultury. Mogliśmy podziwiać wokalistów, tancerzy, recytatorów oraz aktorów kabaretowych. Wróćmy do tamtej atmosfery raz jeszcze i obejrzyjmy zdjęcia ...

· admin dnia czerwiec 13 2009 19:16:58 · Drukuj
Młodzi Głosują

· admin dnia czerwiec 06 2009 22:05:13 · Drukuj

WAKACJI!!! :)

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.