Podręczniki 2018/2019
Szkoła podstawowa IV-VIII

Eliminacje do III WTK młodzików w Gogołowie
18.01.2009 r. odbyły się w Gogołowie eliminacje do III WTK młodzików, w zawodach wzięło udział 45 zawodników w tym czterech reprezentantów ZSP Nr 1 U.D którzy wypadli bardzo dobrze. Do Dalszego etapu wojewódzkiego kwalifikowało się czterech najlepszych zawodników. Najlepiej wypadł Sebastian Matiasik który zajął 5 miejsce. Wszystkie pojedynki naszych zawodników były wygrane bardzo pewnie po 3:0 w setach, natomiast przegrane partie były bardzo wyrównane bo wszystkie kończyły się 2:3. wywalczyć.Końcowa kolejność turnieju : Matiasik Sebastian 5 m, Gołąbski Maciej 9-12 m, Cichowski Hubert 9-12 m, Kmiecik Jakub 25-32 m

· admin dnia styczeń 25 2009 20:00:25 · Drukuj
Nowosci w świetlicy małej

w swietlicy małej. Kliknij i zobacz nowe materiały.

· admin dnia styczeń 25 2009 11:27:40 · Drukuj
Mecz ligi amatorskiej w Średniej Wsi

14.01.2009 r. w Średniej Wsi odbył się drugi mecz ligi amatorskiej. Nasza drużyna przegrała 10:3 a 4 pojedynki zakończyły się wynikiem 3:2 w setach . był to dużo bardziej wyrównany pojedynek niż z drużyną z Nagórzan.
Skład ZSP nr 1
Kmiecik Jakub 0,5 pkt,Gołąbski Maciej,Roczoń Mateusz,Cichowski Hubert 1,5 pkt,Matiasik Sebastian 1 pkt

· admin dnia styczeń 18 2009 14:31:59 · Drukuj
Eliminacje do III WTK Kadetów w Gogołowie
17.01.2009 r. odbyły się w Gogołowie eliminacje do III WTK Kadetów, w zawodach wzięło udział 32 zawodników w tym ośmiu reprezentantów ZSP Nr 1 U.D którzy wypadli bardzo dobrze większość z nich to młodsza grupa a już poradzili sobie z wyższą kategorią i nawiązali walkę. Do Dalszego etapu wojewódzkiego kwalifikowało się czterech najlepszych zawodników. Najlepiej wypadł Mateusz Roczoń który zajął 5 miejsce, w grze o wejście do
4-ki zabrakło mu trochę szczęścia i w decydującym pojedynku przegrał na stanach 13:11.
Końcowa kolejność turnieju :
Mateusz Roczoń 5m,Mantojfel Dawid 9-12m,Gołąbski Maciej 9-12m, Cichowski Hubert 13-16m,Matiasik Sebastian 13-16m,Oskory Jakub 17-24m,Kmiecik Jakub 17-24m,Stanaszek Maciej 17-24m.

· admin dnia styczeń 18 2009 14:17:01 · Drukuj
Tenis stołowy w zsp1 - mecz z drużyną z Nagórzan

20.12.2008 r. w ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbyła się pierwsza kolejka ligi amatorskiej.Nasi chłopcy zagrali z faworytem tej ligi z drużyną z Nagórzan,w której występują dużo starsi gracze.
Mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla Nagórzan a honorowy punkt zdobył Hubert Cichowski.
Skład ZSP nr 1 :
Cichowski Hubert,Matiasik Sebastian,Karabanowski Michał,Mantojfel Dawid,Roczoń Mateusz,Stanaszek Maciej,Kmiecik Jakub

· admin dnia styczeń 18 2009 13:49:10 · Drukuj
Boże Narodzenie w nauczaniu zintegrowanym
Dnia 19 XII 08 r w klasach IIa i IIb odbyło się spotkanie opłatkowe uczniów z rodzicami, dyrekcją i nauczycielami. Dzieci zaprezentowały program Bożonarodzeniowy z wystawieniem Jasełek pod kierunkiem p. U. Andruch i p. M. Mróz. Wspólne kolędowanie w odświętnej scenerii wprowadziło widzów w świąteczny nastrój. Przygotowany program uczniowie zaprezentowali również 20 XII na uroczystym poranku dla klas I-III.

· admin dnia styczeń 17 2009 19:56:21 · Drukuj
Przedstawienie z lektury pt.: ''Zamsta'' w klasie 1e gimnazjum
Zemsta Papkina. Posłuchaj Darka.

· admin dnia styczeń 15 2009 19:06:26 · Drukuj
Opatek w nauczaniu zintegrowanym
Dnia 09.01.2009r. odbyło się „Spotkanie opłatkowe” uczniów i rodziców klas I c kształcenia zintegrowanego i V a szkoły podstawowej. W spotkaniu udział wzięły panie dyrektor Krystyna Jasińska, Małgorzata Konopka i Lucyna Lupa.W wierszach i kolędach dzieci wyraziły pragnienia życia w pokoju, prawdzie, wśród życzliwych, kochających ludzi. Po części artystycznej odbył się poczęstunek w klasach. Opłatek przygotowały wychowawczynie Bożena Bokińczuk- Szczęsny i Aneta Żarów, które serdecznie dziękują przybyłym gościom za ciepłą atmosferę, przygotowanie poczęstunku i życzą wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

· admin dnia styczeń 14 2009 20:40:15 · Drukuj
Kulig w Bandrowie
W dniu 13.01.2009r. klasy I a, b, c uczestniczyły w kuligu w Bandrowie. Dopisała nam pogoda i szampańskie humory. Harcom na sankach i „jabłuszkach” nie było końca. Nawet upadki podczas jazdy kuligiem kończyły się śmiechem, wyśmienicie smakowała kiełbaska z ogniska. Wychowawcy dziękują organizatorom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu kuligu.

· admin dnia styczeń 14 2009 20:13:59 · Drukuj
Góra grosza w naszej szkole
Góra Grosza to akcja charytatywna, którą organizuje towarzystwo "Nasz Dom", a honorowy patronat sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Celem akcji jest zebranie środków na tworzenie rodzinnych domów dziecka w miejsce dużych placówek o charakterze internatów, a także pomoc finansowa dla istniejących rodzinnych domów dziecka.

· admin dnia styczeń 07 2009 17:06:36 · Drukuj
Opłatek w szkole 20 grudnia 2008r
KLIKNIJ

· admin dnia grudzień 21 2008 12:55:33 · Drukuj

WAKACJI!!! :)

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.