7 5 8 4 9 3 10 2 11 1 12 6 6
KONTAKT
Nawigacja
· STRONA GŁÓWNA
· Rada Pedagogiczna
· Historia Szkoły
· Patron Szkoły
· Głos Jedynki
· Bandanki
· Galeria
· Dokumenty szkoły
· FILMIKI JEDYNKI
· Świetlica
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przetargi
· Download
· Projekt edukacyjny
· E-learning, nauczanie na odległość
· Bieszczady - nasze miejsce na ziemi
· Projekt Młode Bieszczady
· Projekt EDUSCIENCE
· Jubileusz
· Stowarzyszenie COPERNICUS
· Pilotaż programowania w klasie V a
· Projekt "Programowanie i robotyka po bieszczadzku"
Plan Lekcji
MUSISZ
E-DZIENNIK
E-LEARNING
Innowacja pedagogiczna w kl.V a
Wyróżnienie
Jesteśmy w programie Mistrzów Kodowania
Ceryfikat
Podręczniki 2017/2018
Zapisy do szkoły
MUSISZ
FOTKI KLASOWE
Szkoła podstawowa I-III
Szkoła podstawowa IV-VII
Gimnazjum klasa II
Gimnazjum klasa III
Liga Szkolna
Budowa hali sportowej
Banery & Linki
Ministerstwo Edukacji Narodowej OKE w Krakowie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie eduseek etwinning

Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych

Projekt realizowany w naszej szkole

Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 35
· Najnowszy użytkownik: mery
Szkoła obywateli - prezentacja
REKRUTACJA
Rekrutacja Gim
Rekrutacja SP
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:31
Zachód słońca: 15:59

Dzień trwa:
8 Godzin 27 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:06
Spotkanie ze świadkami historii


Dnia 7 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z kombatantami: panem Zbigniewem Piotrowiczem oraz panem Bogdanem Błażejczakiem.
Był to finał projektu edukacyjnego z historii uczniów z klasy II c pt. "Ocalić od zapomnienia - spotkanie ze świadkiem historii". Organizatorami spotkania byli: Katarzyna Podkalicka, Jagoda Nieckula, Weronika Kobzdej, Wiktoria Szewczyk, Monika Jaworska i Dominik Czekański wraz z opiekunem projektu Barbarą Woźniak.
Pan Piotrowicz został powołany i walczył wśród polskich żołnierzy 1. Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki, pan Błażejczak - już jako 14-letnie dziecko stał się ofiarą przymusowej, niewolniczej pracy dla Niemców. Obaj świadkowie wydarzeń II wojny światowej podzielili się swoimi trudnymi doświadczeniami i przekazali naszej młodzieży wiedzę opartą na własnych przeżyciach. Spotkanie połączone było z projekcją slajdów i prezentacją najważniejszych wydarzeń II wojny światowej oraz wzruszającymi piosenkami wojennymi w wykonaniu laureatek przeglądu piosenki patriotycznej Mai Bednarz, która zaśpiewała utwór "Dziewczyno z granatem w ręce", Kingi Bujak – "Dziś idę walczyć mamo" i Wiktorii Muchy – "Tchnienie wolności". Dziewczyny przygotowała do występu Janina Malicka.
Barbara Woźniak

· admin dnia grudzień 09 2017 16:17:57 · Drukuj
Godzina Kodowania - klasa III a sp


7 grudnia uczniowie z klasy III a, na zajęciach z programowania, mieli okazję sami tworzyć kody do popularnej gry Minecraft. Było sporo emocji i zabawy :)
Wszystkich, którzy chcą kodować zapraszam na stronę
godzinakodowania.pl
Lucyna Lupa

· admin dnia grudzień 07 2017 20:03:08 · Drukuj
Mikołajki w klasie III C

· admin dnia grudzień 07 2017 19:50:30 · Drukuj
Dzisiaj odwiedził nas Mikołaj :)

· admin dnia grudzień 06 2017 20:02:58 · Drukuj
II miejsce naszej drużyny w Konkursie BdPN!

1 grudnia w sali UDK odbył się drugi etap finału wojewódzkiego konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" organizowanego przez BdPN. Dzięki dobrym odpowiedziom drużyny w składzie: Alicja Bator, Gabriela Bochenek, Gabriela Tchurzyk nasza szkoła awansowała i zajęła II miejsce.
I m. wywalczyło gimnazjum z Zagórza, III z Tarnawy, IV z Lutowisk, a V z ustrzyckiej dwójki. W konkurencji indywidualnej nagrodzonych zastało pięciu najlepszych uczniów, wśród których III miejsce zajęła Gabriela Tchurzyk z kl. III c.
Gratulujemy!
Anna Śmietana

· admin dnia grudzień 05 2017 21:01:23 · Drukuj
Dzień Wykładów Otwartych w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego

1 grudnia 2017r. nasi uczniowie wraz z licealistami pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie Barbary Woźniak wzięli udział w Dniu Wykładów Otwartych w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Wyjazd był okazją do udziału w wykładach: Polityka państw europejskich wobec społeczności muzułmańskiej i Wybory, jako mechanizm demokracji a także w warsztatach: Głosuj świadomie w samorządzie – jak wybieramy swoich przedstawicieli oraz Budżet partycypacyjny, jako forma demokracji bezpośredniej na poziomie lokalnym. Celem takich zajęć otwartych organizowanych przez Instytut Nauk o Polityce jest kształtowanie świadomości obywatelskiej i politycznej młodych obywateli i włączanie ich w proces decyzyjny na poziomie centralnym i lokalnym oraz promowanie postaw odpowiedzialności za życie swoje i wspólnoty a także angażowanie do rozwiązywania bieżących problemów. W ramach powyższych zajęć uczestnicy wysłuchali ciekawych wykładów na aktualne politycznie tematy, a w ramach warsztatów wzięli udział w symulacyjnej kampanii w wyborach na Prezydenta Warszawy, uczestniczyli w planowaniu projektów budżetu obywatelskiego a następnie głosowaniu na wybrany pomysł, rozwiązywali też testy wiedzy o samorządzie terytorialnym.
Barbara Woźniak

· admin dnia grudzień 05 2017 20:51:52 · Drukuj
UWAGA! Głosujemy na projekt!!! Do 14 grudnia!

Od 4 do 14 grudnia 2017 prosimy o głosowanie na projekt zgłoszony do konkursu "Nowej Ery" pod tytułem "Myślę, tworzę, programuję". Projekt skierowany jest do najmłodszych dzieci przedszkolnych i szkolnych. Liczymy na wsparcie rodziców.
Wystarczy kliknąć głosuj, podać swój adres e-mail (oraz za pierwszym razem numer telefonu) i potwierdzić w mailu swój głos. Można głosować raz dziennie.
Zachęcamy wszystkich do głosowania i dziękujemy za każdy oddany głos.
Dzięki wygranej mamy szansę zakupić zestawy robotów dla najmłodszych uczniów i przeprowadzić z nimi ciekawe zajęcia z programowania.
Grupa projektowa z opiekunem

· admin dnia grudzień 04 2017 23:03:23 · Drukuj
Informacja o "Drzwiach otwartych"

Dyrektor szkoły informuje, że w dniu 6 grudnia (środa) "Drzwi Otwarte" są odwołane ze względu na zbliżające się spotkania z Rodzicami.
O terminie spotkań poinformujemy wkrótce.

· admin dnia grudzień 04 2017 15:41:55 · Drukuj
Szlachetna Paczka

Informujemy, że w dniu 5 XII (wtorek) Młodzieżowa Rada Gminy będzie zbierać dary (pieniądze i dary rzeczowe) z przeznaczeniem Szlachetnej Paczki dla potrzebującej rodziny. Liczymy na Wasz gest.

· admin dnia grudzień 04 2017 15:38:03 · Drukuj
Wyniki V Powiatowego Konkursu Plastycznego "Być jak Wyspiański"

fot. P. Bajda
29 listopada 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się finał V Powiatowego Konkursu Plastycznego „Być jak Wyspiański”. Honorowy Patronat nad konkursem objęła Gazeta Bieszczadzka i Stowarzyszenie Copernicus a inicjatorkami były pani Ewa Szymanek oraz pani Małgorzata Socha, nauczycielki SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół w Ustrzykach Dolnych, Czarnej Górnej, Lutowisk i Ropienki.

Komisja konkursowa w składzie: Paulina Bajda, Redaktor Naczelny Gazety Bieszczadzkiej, Ewa Buśko, Wiceprezes Stowarzyszenia Copernicus, Elżbieta Romowicz, Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Ustrzykach Dolnych, wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas IV – VI SP pierwsze miejsce zajął Jakub Klecha (SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, opiekun Maria Nicko), drugie miejsce zdobyła Zuzanna Derecka (również SP nr 1) a trzecie Wiktoria Dyrda (SP w Czarnej, opiekun Alicja Miesiączek).
W kategorii klas VII SP - III Gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Wyskiel (Gim. w Lutowiskach, opiekun Agnieszka Magda-Pyzocha), drugie Oliwia Wójcik (Gim. w Ropience, opiekun Alina Konik), natomiast trzecie Alan Wójtowicz (SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, opiekun Maria Nicko). Wyróżnienia otrzymały Weronika Gądela i Adrianna Jach (obie z SP w Ropience, opiekun Alina Konik). Podziękowania odebrali również obecni podczas imprezy nauczyciele przygotowujący uczniów.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Copernicus w Ustrzykach Dolnych.
M.E.S.

Więcej informacji i zdjęć na stronie Gazety Bieszczadzkiej

· admin dnia grudzień 02 2017 18:49:08 · Drukuj
Co słychać w klasie I a sp?

W Konkursie Wierszowanie 2017 w Sanoku Zuzanna Duszczyk zdobyła wyróżnienie a Małgorzata Kruk dyplom za udział. W klasie uczciliśmy również Dzień Pluszowego Misia.

· admin dnia grudzień 02 2017 18:34:11 · Drukuj
Losowa fotografia
Photo Gallery 2
Galeria Zespołu Szkół Publicznych nr 1
Polub nas na Facebook'u
Stowarzyszenie Jedynki - COPERNICUS
Bieszczady - nasze miejsce na ziemi
Iskierki - foto historia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wirtualna wędrówka po szkole - film
Film - Poczet pracowników ZSP Nr 1
Strzał w dziesiątkę - filmik konkursowy
FERIE!!!
Jeszcze
12 dni 15 godzin
DO FERII!!! :)
Politechnika Dziecięca
Strona o Japonii
Strona internetowa - edukacyjna
Projekt Młode Bieszczady
Projekt Elektro-nie-śmieci
Projekt Eduscience
Jubileusz szkoły
Eduentuzjaści
Matematyka
dla szkoły podstawowej
i gimnazjum

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2008 By ZSP 1
Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.zsp1ustrzyki.pl chronione są prawem autorskim.
Ich wykorzystanie w jakikolwiek sposób bez zezwolenia jest zabronione!


Theme Elephant v1.00   Design by Nick56