7 5 8 4 9 3 10 2 11 1 12 6 6
· Projekt edukacyjny
· Projekt Młode Bieszczady
· Pilotaż programowania w klasie V a
Innowacja pedagogiczna w kl.V a
Podręczniki 2018/2019
Szkoła podstawowa IV-VII
Gimnazjum klasa II

Wycieczka klasy II B kz

· admin dnia czerwiec 13 2018 10:12:37 · Drukuj
Konkursy językowe w kształceniu zintegrowanym

Uczniowie klas I-III kształcenia zintegrowanego wzięli udział w trzech ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego: LEON (33osoby), OLIMPUS (36 osób) I ZUCH (36 osób). Konkursy odbywały się w sesji jesiennej lub zimowej. Testy, które pisali uczniowie układane były na podstawie norm programowych, a zróżnicowany poziom zadań pozwolił każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, zachęcamy nadal do wytężonej nauki języka angielskiego oraz życzymy dalszych sukcesów.

Szczególne gratulacje należą się następującym uczniom:

Konkurs LEON:
Szymon Piątkowski 15 miejsce
Oliwier Orłowski 15 miejsce
Emilia Linka 18 miejsce
Pola Ziółkowska 20 miejsce

Konkurs OLIMPUS:
Nina Naturalna 15 miejsce – tytuł Laureata
Kornelia Borys 17 miejsce

Konkurs ZUCH:
Nina Naturalna 20 miejsce
Nauczyciele języków obcych

· admin dnia czerwiec 11 2018 21:47:09 · Drukuj
Gimnazjalistki nagrodzone!

Laureatki konkursu pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty „Znam swoje ciało”: Alicja Bator z kl. III b, Natalia Falkowska z kl. II a oraz Katarzyna Nicko i Gabriela Tchurzyk z kl. III c otrzymały dyplomy i nagrody podczas uroczystego podsumowania konkursów szkolnych, które odbyło się 30 maja 2018 r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanok. Burmistrz Tadeusz Pióro zaprosił zwycięzców konkursów „Mistrz Nauk Przyrodniczych” i „Szóstka w Rozumie”, które organizowali nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku oraz konkursu „Znam swoje ciało”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 9 w Sanoku.
Cieszymy się, że wśród nagrodzonych były również uczennice reprezentujące naszą szkołę.
Anna Śmietana

· admin dnia czerwiec 11 2018 21:28:58 · Drukuj
Piotr Krech zdobywcą nagrody w konkursie przyrodniczym "Świetlik"

Uczniowie klasy VI a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym "Świetlik". W ramach przygotowań na lekcjach przyrody i zajęciach pozalekcyjnych wykonywali doświadczenia i rozwiązywali testy sprawdzające umiejętność logicznego rozumowania.
Najlepszy wynik osiągnął Piotr Krech i uzyskał nagrodę drugiego stopnia.
Gratulujemy!
Anna Śmietana

· admin dnia czerwiec 11 2018 21:21:20 · Drukuj
Apel w szkole podstawowej

W dniu 05.06.2018r. odbył się apel dla uczniów klas IV- VI. Podczas apelu Pani dyrektor przedstawiła wyniki "Rankingu klas VI" oraz wręczyła nagrodę główną dla zwycięskiej klasy VI c. Na apelu podsumowany również został program profilaktyczny dla klas IV "Bieg po zdrowie". Podczas programu uczniowie brali udział w zajęciach, na których poznawali medyczne, społeczne i psychologiczne powody niepalenia oraz uczyli się asertywnych zachowań. Zajęcia prowadzone były przez pedagoga Panią Paulinę Sokalską- Duszczyk oraz pielęgniarkę szkolną Panią Annę Januszczak. Program zakończony został konkursem plastycznym, dyplomy dla zwycięzców wręczyła Pani dyrektor K. Jasińska i M. Konopka.
Adrian Rymarczyk z kl. VI c, Dominika Zygmunt z kl. VII b i Martyna Trojnar z kl. V b zdobyli wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Wielkanocna". Konkurs zorganizowała SP nr 17 w Sosnowcu. Prace konkursowe uczniowie przygotowali pod opieką pani Małgorzaty Sochy, Ewy Szymanek i Marii Nicko.

· admin dnia czerwiec 07 2018 22:36:09 · Drukuj
Klasa IV B na wycieczce w Bałtowie i Młynie

· admin dnia czerwiec 06 2018 20:01:20 · Drukuj
Umowa Dotacji podpisana

W dniu 5 czerwca nastąpiło uroczyste podpisanie umowy dotacyjnej pomiędzy Ośrodkiem Działaj Lokalnie Fundacją Bieszczadzką a Stowarzyszeniem na rzecz wspierania działalności i rozwoju ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych Copernicus. Umowa dotyczy realizacji projektu "Mobilna robotyka pod lupą", który będzie realizowany od września w naszej szkole i szkołach wiejskich w gminie Ustrzyki Dolne.
koordynator projektu Lucyna Lupa

· admin dnia czerwiec 05 2018 21:03:28 · Drukuj
Z robotami w Środowiskowym Domu Samopomocy

W dniu 5 czerwca odwiedziliśmy z robotami Środowiskowy Dom Samopomocy w Ustrzykach Dolnych. Uczniowie z klas V i VII sp, II i III gimnazjum zaprezentowali osobom niepełnosprawnym robota układającego kostkę Rubika, węża, czołg - zbudowane z klocków Lego Mindstorms, roboty - pojazdy z Lego WeDo, mBoty, Ozoboty, grę Scottie! Go! oraz programowanie dyktand graficznych na macie edukacyjnej. Pokazy te wzbudziły duże zainteresowanie wśród zgromadzonych osób. Każda z nich mogła również z pomocą uczniów wypróbować działanie robotów i ich możliwości.
Lucyna Lupa

· admin dnia czerwiec 05 2018 19:48:30 · Drukuj
Biegnij z Jedynką

Foto: p. M. Mazurkiewicz

· admin dnia maj 28 2018 21:44:05 · Drukuj
I Kongres Mediacji Rówieśniczych

· admin dnia maj 28 2018 21:11:47 · Drukuj
Sukces Emilii i Martyny

foto: p. J. Kawczak, p. P. Darosz

23 maja 2018r. w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukaszewicza w Ropience odbył się I Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Bieszczadzkiej "Bieszczadnik" pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych.
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Emilia Dobosz, Martyna Trojnar i Kacper Darocha.
W kategorii recytacja klasy IV - VI: I miejsce zajęła Martyna Trojnar, a w śpiewie indywidualnym klasy IV - VI bezkonkurencyjna okazała się Emilia Dobosz.
Serdecznie gratulujemy!

· admin dnia maj 28 2018 21:03:27 · Drukuj

WAKACJI!!! :)
Strona o Japonii
Projekt Młode Bieszczady
Projekt Elektro-nie-śmieci

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.