7 5 8 4 9 3 10 2 11 1 12 6 6
Gimnazjum klasa II

Rekrutacja Gim
Rekrutacja SP

Wycieczka w góry klasy I c gimnazjum

· admin dnia czerwiec 11 2017 12:40:46 · Drukuj
Wycieczka do Przemyśla klasy I a gimnazjum

· admin dnia czerwiec 11 2017 12:37:35 · Drukuj
Krótki filmik z wycieczki klasy I b gimnazjum

· admin dnia czerwiec 08 2017 14:15:10 · Drukuj
Zajęcia w Bieszczadzkim Parku Narodowym

31 maja gimnazjaliści biorący udział w programie "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" pod opieką pani Anny Śmietany uczestniczyli w zajęciach terenowych w Bieszczadzkim Parku Narodowym.

· admin dnia czerwiec 08 2017 11:29:03 · Drukuj
Wycieczka klasy I b gimnazjum

W dniach od 30-05-2017 do 2-06-2017 Klasa Ib gimnazjum uczestniczyła w wycieczce klasowej do Zakopanego. Zwiedziliśmy muzeum w Oświęcimiu, wędrowaliśmy Doliną Chochołowską. Wiele wrażeń dostarczyły Termy Chochołowskie, ale najlepsza zabawa czekała nas w ostatnim dniu wycieczki w „Energylandii”. Pogoda i humor dopisały wszystkim, nie wyłączając naszego kierowcy.

· admin dnia czerwiec 08 2017 10:17:03 · Drukuj
Ogólnopolski sukces ustrzyckiej samorządności

W dniach 4-5 czerwca 2017 r. nasza młodzież uczestniczyła w podsumowaniu ogólnopolskiej akcji "Masz Głos Masz Wybór" organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego. Wywalczyliśmy główną nagrodę Super Samorząd za "rozwiązanie problemu braku przestrzeni dla młodych mieszkańców". W uzasadnieniu również doceniono "włączenie młodzieży w proces współdecydowania o tym miejscu" oraz "wzorowe relacje młodej społeczności z władzami miasta".
Statuetkę przyjęliśmy na Gali Super Samorząd z rąk byłego Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Jerzego Stępnia. Największym wyróżnieniem były dla nas słowa profesora Stępnia, autora ustawy samorządowej, że tak właśnie wyobrażał sobie samorządność, gdy pracował nad projektem ustawy, jak to funkcjonuje w Ustrzykach - "uczcie się od młodych"- podsumował profesor. Na Gali nie zabrakło, także Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara oraz prezesa Fundacji im. Stefana Batorego Aleksandra Smolara. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie a prowadziła ją aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Joanna Szczepkowska.
Nasza młodzież reprezentowana była przez wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy w Ustrzykach Dolnych Michała Szczęsnego, radnego Rafała Tomkowa oraz uczniów ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych - Kamila Rzeszowskiego i Sebastiana Szczęsnego. Obecny był także burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, nagrodzony za świetne relacje z mieszkańcami i reagowanie na ich potrzeby.
Nauczycielem prowadzącym i pomysłodawcą udziału w akcji "Masz Głos Masz Wybór" była pani Barbara Woźniak, w Gali udział wzięła także opiekunka klubu pani Anna Gołojuch.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Międzyszkolnego Klubu Młodzieżowego i pomogli osiągnąć sukces, który wypromował nasze miasto i postawił innym za wzór samorządności i obywatelskiej aktywności.
Wielki aplauz wzbudziła zaprezentowana przez nas podczas Gali Super Samorząd bajka o tym, jak wyglądały nasze prace nad realizowanym przez młodzież projektem w ramach akcji Masz Głos. Wiele osób sugerowało, abyśmy ją opublikowali, toteż to czynimy.
Barbara Woźniak
Bajka o Międzyszkolnym Klubie Młodzieżowym

· admin dnia czerwiec 07 2017 22:40:59 · Drukuj
Wycieczka do Rzeszowa i Dzień Dziecka klasy II a sp

· admin dnia czerwiec 07 2017 21:53:02 · Drukuj
Sukces literacki

· admin dnia czerwiec 06 2017 21:15:01 · Drukuj
Konferencja "Podsumowanie pilotażu z programowania"

W dniu 6 czerwca w kuratoryjnym ośrodku edukacyjnym w Czudcu odbyła się konferencja podsumowująca realizację innowacji - pilotażu z programowania w tym roku szkolnym.
Jednym z prelegentów występujących na konferencji była Lucyna Lupa - nauczycielka informatyki i zajęć komputerowych, która przedstawiła prezentację na temat działań związanych z pilotażem programowania w klasie IV a szkoły podstawowej.
Po konferencji obecni nauczyciele wzięli udział w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez różne firmy, wydawnictwa i instytucje edukacyjne.

· admin dnia czerwiec 06 2017 18:23:08 · Drukuj
Mamy Nagrodę Super Samorząd 2017!!!

Fundacja Batorego wręczyła dzisiaj Nagrody Super Samorząd 2017. Nasza szkoła znalazła sę wśród nagrodzonych. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.
W akcji Masz Głos wzięło w tym roku udział 350 grup z całej Polski, w tym między innymi grupy nieformalne, organizacje, biblioteki i szkoły. 5 czerwca, podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim, siedem z nich otrzymało nagrody Super Samorząd, przyznawane za dokonanie pozytywnych zmian w miejscu zamieszkania. Tytuł ten otrzymują wspólnie uczestnicy akcji oraz wspierające ich władze lokalne - nagrody przypominają, że samorząd to wspólnota ludzi, a nie tylko przedstawiciele władz.
Zespół Szkół Publicznych nr 1 z Ustrzyk Dolnych otrzymał nagrodę – za otwarcie klubu młodzieżowego.
Tekst zaczerpnięto ze strony wiadomości.ngo.pl
Więcej informacji o akcji na www.maszglos.pl
foto: p. Bartosz Romowicz

· admin dnia czerwiec 06 2017 18:11:01 · Drukuj
Kolejne roboty dla szkoły

Z radością informujemy, że wniosek złożony przez nauczycielkę informatyki p. Lucynę Lupę uzyskał pozytywną ocenę Komisji Grantowej a tym samym dofinansowanie Fajnych Grantów T-Mobile.
Fundusze zostaną przeznaczone na zakup robotów i organizację imprezy związanej z programowaniem w przyszłym roku szkolnym 2017/2018.

· admin dnia czerwiec 04 2017 21:59:23 · Drukuj

FERIE!!!
DO FERII!!! :)
Politechnika Dziecięca
Strona o Japonii
Projekt Młode Bieszczady
Projekt Elektro-nie-śmieci

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.