Przegląd recytatorski uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej
Dodane przez admin dnia Maj 05 2009 22:05:25
W dniu 30.04.2009r. odbył się szkolny przegląd recytatorski dla uczniów klas I- III, dopuszczający do udziału w konkursie regionalnym, który odbędzie się 15. 05. 2009r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesku.Do szkolnych eliminacji wychowawcy poszczególnych klas zgłosili 14 uczestników, po dwie osoby z klasy, wytypowane podczas eliminacji klasowych.Jury w składzie pani Dorota Wojdyła i pani Ewa Szymanek wysłuchały poszczególnych reprezentantów klas. Uczniowie pod okiem wychowawców przygotowali utwory o bardzo zróżnicowanej i ciekawej tematyce. Wszyscy reprezentowali wysoki poziom, stąd jury miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić finałową trójkę. Ostatecznie jednogłośnym werdyktem jury do eliminacji rejonowych wytypowało: ucznia klasy IIIa Michała Wojtasika, który zajął I miejsce, uczennicę klasy IIb Wiktorię Woźniak, laureatkę II miejsca oraz uczennicę klasy IIa Gabrielę Strzemecką, która zajęła III miejsce.
Jury przyznało trzy wyróżnienia dla Aleksandry Piotrowicz z klasy Ia, Marty Konik z klasy IIa i Dawida Cioska z klasy IIIb.
Pozostali uczestnicy konkursu Klaudia Janczy Ia, Agnieszka Matyja Ib, Ernest Ciosek Ic, Gabriela Żarów Ic, Martyna Łapa IIb, Dawid Podkówka IIIa i Maria Koc IIIb, otrzymali gratulacje i pamiątkowe dyplomy.
Gratulujemy Wam wszystkim - i dziekujemy Marii Mróz i Bożenie Bokińczuk- Szczęsny