7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
KONTAKT
Nawigacja
· STRONA GŁÓWNA
· Klauzula informacyjna - RODO
· Rada Pedagogiczna
· Historia Szkoły
· Patron Szkoły
· Głos Jedynki
· Bandanki
· Rada Rodziców
· Galeria
· Dokumenty szkoły
· FILMIKI JEDYNKI
· Świetlica
· Zajęcia pozalekcyjne
· Download
· E-learning, nauczanie na odległość
· Bieszczady - nasze miejsce na ziemi
· Projekt EDUSCIENCE
· Jubileusz
· Stowarzyszenie COPERNICUS
· Pilotaż programowania w klasie VI a
· Rada Rodziców
· Projekt "Programowanie i robotyka po bieszczadzku"
· Edukacja inspiracja - projekt z biologii
· Mobilna robotyka pod lupą - historia projektu
Plan Lekcji
MUSISZ
E-DZIENNIK
Zapisy do szkoły
MUSISZ
E-LEARNING
Innowacja pedagogiczna w kl.VI a
Wyróżnienie
Jesteśmy w programie Mistrzów Kodowania
Ceryfikat
Podręczniki 2019/2020
FOTKI KLASOWE
Szkoła podstawowa I-III
Szkoła podstawowa IV-VIII
Gimnazjum klasa III
Liga Szkolna
Budowa hali sportowej
Banery & Linki
Ministerstwo Edukacji Narodowej OKE w Krakowie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie eduseek etwinning

Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych

Projekt realizowany w naszej szkole

Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 35
· Najnowszy użytkownik: mery
Szkoła obywateli - prezentacja
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:17
Zachód słońca: 18:41

Dzień trwa:
12 Godzin 24 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:10
Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna SP nr 1 w roku szkolnym 2019/2020:
mgr Małgorzata Konopka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
mgr Lucyna Lupa - wicedyrektor, nauczyciel informatyki

mgr Piotr Ożóg - wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Urszula Andruch - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr Katarzyna Banach - wychowawca świetlicy
mgr Magdalena Bednarz - nauczyciel geografii
mgr Katarzyna Błaszczak - nauczyciel j. angielskiego
mgr Bożena Bokińczuk-Szczęsny - nauczyciel j. polskiego, j. angielskiego, kształcenia zintegrowanego
s. Damiana Bubenko - nauczyciel religii
mgr Anna Budzowska- nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Beata Buziewicz- nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Anna Ciślik-Kaszany - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Chmura Elżbieta - nauczyciel kształcenia zinterowanego
mgr Krzysztof Czyżewicz - urlop
mgr Magdalena Dajczak-Borys- nauczyciel wspomagający
mgr Bożena Dawidko - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr Karolina Demkowska - urlop
mgr Kamil Demkowski - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Izabela Dwornicka - nauczyciel j. polskiego
mgr Ewa Furmaniak - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr Małgorzata Gergasz - wychowawca świetlicy
mgr Anna Głazowska - pedagog w klasach V - VIII
mgr Anna Gołojuch - wychowawca świetlicy
mgr Sabina Hałys - wychowawca świetlicy
mgr Bożena Hejnowicz - nauczyciel języka polskiego
mgr Michał Kaleta - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Agnieszka Kądziołka - bibliotekarz
mgr Marcin Kamiński - nauczyciel muzyki
mgr Dorota Kmiecik - nauczyciel języka polskiego
mgr Elwira Kociszewska - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr Malwina Kostrubiec-Wróbel - nauczyciel matematyki i informatyki
mgr Marta Kulpińska - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Wojciech Kulpiński - nauczyciel matematyki
mgr Katarzyna Lisowska- nauczyciel wspomagający
mgr Beata Łukacz - nauczyciel fizyki
mgr Agnieszka Maciuk - urlop
mgr Janina Malicka- nauczyciel j. polskiego
mgr Elżbieta Mielnikiewicz- nauczyciel wspomagający
mgr Klaudia Mitera-Mróz- nauczyciel wspomagający
ks. mgr Sebastian Mucha - nauczyciel religii
mgr Ewa Nahajowska - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Maria Nicko - nauczyciel historii, muzyki
mgr Jolanta Sieroń - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
mgr Bartłomiej Socha - nauczyciel j. angielskiego
mgr Małgorzata Socha - wychowawca świetlicy
mgr Paulina Sokalska-Duszczyk - pedagog w klasach 0-IV
s. Lucjana Szczęch- nauczyciel wspomagający
mgr Ewa Szymanek - wychowawca świetlicy
ks. mgr Zenon Ścirko - nauczyciel religii
mgr Magdalena Świerad-Andrejko- nauczyciel wspomagający
mgr Anna Śmietana - nauczyciel biologii i chemii
mgr Iwona Tama - nauczyciel j. niemieckiego
mgr Barbara Tomaszewska - nauczyciel matematyki
mgr Barbara Tomoń - nauczyciel historii i wdż
mgr Aneta Trybuła-Tomoń - urlop
mgr Ewelina Tworzydło- nauczyciel wspomagający
mgr Kamila Walasek - nauczyciel j. angielskiego
mgr Patrycja Wąsowicz- nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Barbara Woźniak - nauczyciel historii i wos
mgr Małgorzata Zacharjasiewicz - nauczyciel przyrody, plastyki
mgr Aneta Żarów - nauczyciel matematyki i informatyki

Losowa fotografia
Photo Gallery 2
Galeria Zespołu Szkół Publicznych nr 1
Polub nas na Facebook'u
Stowarzyszenie Jedynki - COPERNICUS
Bieszczady - nasze miejsce na ziemi
Iskierki - foto historia
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wirtualna wędrówka po szkole - film
Film - Poczet pracowników ZSP Nr 1
Strzał w dziesiątkę - filmik konkursowy
FERIE!!!
Jeszcze
115 dni 16 godzin
DO FERII!!! :)
Dziecięcy Uniwersytet Techniczny
<
Projekt Edukacja inspiracja
Projekt Mobilna robotyka pod lupą
Strona internetowa - edukacyjna
Projekt Eduscience
Jubileusz szkoły
Eduentuzjaści
Matematyka
dla szkoły podstawowej
i gimnazjum

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2008 By ZSP 1
Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.zsp1ustrzyki.pl chronione są prawem autorskim.
Ich wykorzystanie w jakikolwiek sposób bez zezwolenia jest zabronione!


Theme Elephant v1.00   Design by Nick56